KIM JESTEŚMY

Marta Smolińska

Marta Smolińska – akredytowany coach Izby Coachingu, trener, psychoterapeuta, specjalista w zakresie doradztwa psychologiczno – pedagogicznego, wykładowca. Twórca marki Harmony Business.

Z pracą w obszarze kompetencji miękkich i rozwoju związana jestem od ponad 10 lat. Pracuję jako coach, trener, asesor AC/DC i psychoterapeuta. Moimi klientami są osoby indywidualne oraz organizacje. Realizuję projekty rozwojowe dla organizacji, ukierunkowane na usprawnianie procesów zarządzania w oparciu o rozwój kompetencji menedżerskich, udrażnianie komunikacji i pracy zespołowej. Prowadzę coaching indywidualny i zespołowy, szkolenia oraz warsztaty. Specjalizuję się w zakresie komunikacji interpersonalnej i poprawy jej jakości w procesie rozwoju zarządzania. Wspieram w podnoszeniu kompetencji interpersonalnych w drodze treningów indywidualnych oraz metody the job shadow coaching. Realizowałam działania na rzecz m.in. firm produkcyjnych, z branży FMCG, medycznej, logistycznej czy jednostek budżetowych.

Od wielu lat jestem związana z coachingiem, rozwojem środowiska coachów i ich szkoleniem. W latach 2013 – 2017 byłam Dyrektorem Dolnośląskiego Oddziału Izby Coachingu, koordynowałam również Klub Coacha we Wrocławiu. Współpracuję z Wyższą Szkołą Bankową (jestem kierownikiem merytorycznym studiów podyplomowych Coaching w biznesie oraz Coaching i mentoring) oraz Uniwersytetem Ekonomicznym (wykładowca na kierunkach: Psychologia zarządzania oraz Zarządzanie w sektorze pubicznym). Trener coachingu w Szkole Profesjonalnego Coachingu.

Jestem absolwentką studiów podyplomowych „Szkoła Kontaktów Interpersonalnych” na Uniwersytecie Wrocławskim, szkoły trenerów „Sieć” Wrocławskiej Pracowni Terapii i Psychoedukacji PLUS PTP. W zakresie Coachingu kształciłam się w Noble Manhattan Polska oraz w Szkole Profesjonalnego Coachingu w Instytucie Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego w Krakowie. Jestem również absolwentką wielu szkoleń specjalistycznych w zakresie Coachingu oraz kursu I stopnia w zakresie Racjonalnej Terapii Zachowań. W swej pracy sięgam do podejścia poznawczo – behawioralnego, RTZ, Solution Focused Approach, narzędzi wywodzących się z Gestalt i Kaizen.

Czas poza pracą spędzam podróżując z plecakiem i aparatem fotograficznym.


BLIŻSZE WSPÓŁPRACE

OSOBY, KTÓRE NAJCZĘŚCIEJ ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY


marta bez tła2Marta Kijanko – dyplomowany psycholog, certyfikowany coach i trener, psychoterapeuta. W pracy zawodowej łączy obszary kształcenia umiejętności interpersonalnych i menadżerskich. Absolwetka SWPS, Zarządzania Zasobami Ludzkimi na Uniwersytecie Wrocławskim, filozofii na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Ukończyła Szkołę Trenerów Biznesu Moderator i Zaawansowaną Szkołę Trenerów Ośrodek Treningu i Rozwoju Kierowniczego. Obecnie kształci się w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt. Trener Szkoły Profesjonalnego Coachingu. Członek Izby Coachingu. Zajmuje się rozwojem pracowniczym i kultur organizacyjnych. Prowadzi projekty AC/DC, buduje ścieżki karier oraz systemy Talent Managementu. Od blisko 12 lat prowadzi szkolenia i warsztaty. Prowadziła badania dotyczące proaktywności kadry menadżerskiej w polskich przedsiębiorstwach. W pracy stosuje podejście humanistyczno-egzystencjalne, korzystając z metod SFA, Gestalt, psychologii twórczości oraz coachingu koaktywnego.

 

 

 

patryk lange bez tłąPatryk Lange – Akredytowany coach Izby Coachingu, certyfikowany coach zespołowy, trener i superwizor coachingu, trener mindfulness. W latach 2015-2017 Przewodniczący Komisji Etycznej Izby Coachingu. Menedżer i praktyk turkusowego stylu zarządzania. Absolwent AGH w Krakowie, Szkoły Profesjonalnego Coachingu oraz Akademii Mistrzów Treningu G.T. Mentor. Uczestnik kilkudziesięciu szkoleń z zakresu zarządzania, sprzedaży i organizacji biznesu. Współwłaściciel firm ez-cam.pl oraz xtech.pl. Ma doświadczenie w zakresie prowadzenia biznesu z użyciem nowoczesnych technologii, realizacji projektów IT, tworzenia, zarządzania i optymalizacji procesów biznesowych. Jako trener i coach specjalizuje się w pracy z menedżerami, którzy chcą rozwijać turkusowy styl zarządzania. Pracuje także z osobami, które doświadczają syndromu wypalenia zawodowego i życiowego. Prowadzi coaching indywidualny i zespołowy oraz szkolenia i warsztaty w organizacjach, które chcą wdrażać kulturę coachingu i samozarządzania. Od 2008 roku praktykuje i propaguje metody redukcji stresu oraz rozwoju oparte na uważności. Trener Szkoły Profesjonalnego Coachingu. Współpracownik i trener mindfulness w oddycham.pl. Pasjonat podróżowania po Azji, Afryce i Europie, wypraw motocyklami i samochodami terenowymi. W latach 2013 – 2017 koordynował i prowadził w IPRI Męskie Kręgi – spotkania o charakterze rozwojowym dla mężczyzn.


WSPÓŁPRACE

W zależności od wielkości projektu, specyfiki potrzeb Klienta i charakteru proponowanych oddziaływań, w miarę potrzeby zapraszamy do współpracy innych wieloletnich, doświadczonych coachów i trenerów.


MOJE WYKSZTAŁCENIE

Ważniejsze kursy i szkolenia

zaświadczenie Gestalt

Akredytacja IC

pole depresyjne

inne dodatkowe zaświadczenia_trauma

warsztaty Gestalt_proces

warsztaty Gestalt_sen

inne dodatkowe zaświadczenia_konf

inne dodatkowe zaświadczenia_MLSP

warsztaty Gestalt- schiz_i_narc

szkoła letnia

PPP

RTZ

IPRI Szkoła Profesjonalnego Coachingu

AC SFA

AC Gestaltowskie narzędzia w pracy coacha

Noble Manhattan

Wizualizacja str1

Szkoła trenerów SIEĆ

studia podyplomowe świadectwo str1